Aktualizacja

Póki co tutaj se możemy gadać. Co kto woli znaczy się. :P

Aktualizacja

Postprzez SzYmeK 25 cze 2010, o 19:12

Sprincik może po aktualizacji cssa masz ochotę postawić dobry serwer TP? Wszystkie jakie znałem(nie były dobre) stały jako s/ns. Jak wiadomo teraz steamowcy nie wejda na takie serwery tak więc pozostaną im te tylko steamowe a jest ich niewiele :)
SzYmeK

Re: Aktualizacja

Postprzez [POD]Bocik 10 wrz 2010, o 22:45

Ostatnio grzebałem w sieci i natrafiłem na to...

http://kuznia.net.pl/phpBB2/index.php

Coś wam to przypomina?...

Trochę przejrzałem- sporo tego jest...
[POD]Bocik

Postprzez SzYmeK 19 wrz 2010, o 22:23

No już jakiś czas temu ktoś zapodał linka do starego forum :)
Miło powspominać czasy w których istniała kuźnia :P
SzYmeK

Postprzez rudyxp 22 wrz 2010, o 16:25

a gra ktos w inne gry? np cod4, bf2, bfbc2?
rudyxp

Postprzez [POD]Bocik 22 wrz 2010, o 21:11

Ostatnimi czasy ogólnie mało gram w cs'a nawet. Coś się spierniczyło ze steamem. Update'y jakieś wielkie porobili; jakieś rankingi; jakieś popierdolone acziwmentsy (ju noł łot aj miin?). Nie mam szybkiego łącza bo 1mb, ale wcześniej spokojnie wystarczało to na grę bez najmniejszych lagów. Teraz wchodzę ja jakikolwiek serw z zajebistym pingiem, a mi tu wywala ponad 130 i komunikat że zare będzie kick. Nie wiem czego to przyczyna ale grać się odechciewa gdy któryś raz z kolei pojawia się taka sytuacja.

Powiedzcie mi proszę teraz: gdzie się podział stary, dobry, prosty jak budowa cepa counter- strike, bo najwyraźniej, ówczesny model drogą ewolucji (w złą stronę) trochę od pierwotnego schematu odbiega. Gdzieś po drodze wcięło zabawę i banalny geniusz tej gry.
[POD]Bocik

Postprzez SzYmeK 23 wrz 2010, o 23:36

No Bociku masz racje w każdym zdaniu odnośnie odmłodzonego cssa...
Nie wiem czy wiesz ale Powstaje wersja Css Beta, w zasadzie to można już w to grać ale jeszcze jest sporo błędów pingi wysokie a wymagania sprzętowe z kosmosu (ja mam ok 25-50 fps w css a w becie mniej jak 20...) z tego co widziałem to mapy są takie same, bronie wyglądają podobnie jak w zwykłym css. Ale mówią że fizyka strzelania hitboxy są przeniesione z 1.6. W ogole to jest też wersja cs Pro mount możesz poczytać.

Tak w ogóle to coś się pojebało z tym sorsem.. NIE MA ŻADNEGO SERWERA TEAM PLAY.... Jest jeden zwany G4G TP, ale TP to tam tylko kurwa z nazwy pasuje czasem trochę pilnują, ale zazwyczaj to nawet admini raszują a wynik 20 do 0 dla terro na d2 jest raczej normalnością.. To jest kurwa tragedia.. Średnia wieku grających weń graczy to max 15-16 lat. Grasz i Ci piszczą takie małe pizdryki do mikrofonów, a przeklinają tylko na say'u bo przez majka się nie odważą, bo może mama usłyszy.. Ogólnie to jak tylko kupie sobie zwykły komputer to wracam do 1.6 bo tam zostali już tylko Ci najnormalniejsi, pierdolę to że gra ma 318361731 lat że jest nie zaawansowana graficznie i nie ma 'bajerów' są tam serwery TP i Ci bardziej dorośli :D
Koncząc wydaje mi się że jakby kuźnia stanęła na naprawdę dobrym łączu z jej zasadami było by tak samo jak za czasów 1.5 czy css(przed problemami).
Ja jestem w stanie składać się na utrzymanie serwera, pod warunkiem że HA byłby Sprincik :)
SzYmeK

Powrót do Forum ogólne