Witam :]

Póki co tutaj se możemy gadać. Co kto woli znaczy się. :P

Witam :]

Postprzez misin 19 paź 2009, o 22:50

Siema, widzę że coś ruszyło forum po kilku latach :D tylko się zastanawiam po co forum skoro żadnego serwera nie widać :) mam nadzieje że coś wymyślisz :)
bo chętnie bym sobie pograł na starej dobrej Kuźni :D a nie tylko na forum spamował :) no i te kolory forum pasuje pozmieniać albo w ogóle zmienić scrypt :]
a teraz się przyznaj co Cię natknęło do reaktywacji forum ? i czy będzie coś z tego.. bo nie wiadomo czy stara ekipa tutaj wróci w ogóle :]
no to tyle ode mnie, długie to przywitanie trochę naskrobałem :D
Cześć.
misin

Ayoooo

Postprzez [POD]Bocik 13 lis 2009, o 01:22

Dziendobry Państwu

Studia studiami, ale parę główek bym niektórym chętnie ustrzelił jeszcze raz :D
...no, może to już nie ten skill i temperament co kiedyś, ale dla czystej zabawy z deagla pokarać fajnoby

A i by się wszystkim cieplej zrobiło to mały show off że jednak te sprawy wciąż mnie kręcą

http://i20.photobucket.com/albums/b226/ ... SWAT09.jpg

peace and luv
[POD]Bocik

Re: Witam :]

Postprzez DiOdA 14 lis 2009, o 15:58

Dzień dobry :)

Dawno was nie czytałem :D:D Pozdrówki :)
DiOdA

Postprzez Chronos 14 lis 2009, o 16:34

Aye! Siemano wszystkim. Jednak coś się dzieje :). Miałem kilka miechów przerwy, ale pewnie jeszcze kilka osób potrafiłbym spompować :].
Pump it up!
Chronos

Postprzez [POD]Bocik 19 lis 2009, o 13:48

Ludzie rejestrować się, pokażcie że żyjecie; Sprint stawiaj serw i łby będą latać!!!

Chyba już wszyscy grają w sorsa, więc nie powinno być niejasności i podziałów. Poloneza czas zacząć, bo inne serwy już mnie irytują.
[POD]Bocik

Postprzez Duszek 22 lis 2009, o 13:33

hohoho stara gwardia odzywa :D

Super super tylko aby pomysl wypalil i maszyna byla do grania to i ja chetnie wroce do starych dobrych dziejow :)

A moze i jeszcze jakis zlot bedzie Kuzni TP jak za dawnych czasow :D
Duszek

Postprzez kurak 23 lis 2009, o 00:32

yol;] widzę, że stara ekipa się zbiera do grania;>
kurak

Postprzez Sprinter 26 lis 2009, o 11:19

Dzień dobry Państwu.

Ożywiłem forum w jakiejkolwiek postaci, bo jaki sens istnienia strony Kuźni bez tego... Zawsze może się zalogować stara ekipa i pogadać. Czy będzie jakiś serwer ? No nie wiem... mam mieszane uczucia, nie bardzo mi się chce jeszcze z tym walczyć, a czasowo też różnie bywa. Jeśli coś się wydarzy, na pewno gdzieś tutaj to napiszę, zobaczymy...

A tymczasem witam jeszcze raz "weteranów", miło wiedzieć, że jeszcze ktoś tam zagląda na tą stronę, a i pogrywa w CS'a (nieważne w jakiej wersji ;) ).

Pozdrawiam
Sprinter
Administrator

?!?!?!?!

Postprzez [POD]Bocik 26 lis 2009, o 14:25

Czy zagląda? Czy pogrywa? ... No jasne!!! Dla mnie to nie ulega żadnym wątpliwościom, że w razie jakiegokolwiek serwa masa ludu by się znalazła. Co jak co, sam miałem przerwy w grze, to dłuższe to krótsze, ale nigdy na stałe.

Obecnie gram najczęściej na poligonie, tylko porypani admi są tam, więc nie ma się co z nimi wdawać w polemikę w razie czegokolwiek i przyznam szczerze, że tylko czekam, aż Kuźnia reborn. Gdyby tak, to praktycznie każdy wieczór ~2h na bank by się znalazło.
[POD]Bocik

Postprzez Duszek 26 lis 2009, o 16:37

Zapraszam póki co na g4g source Team-play, obecnie tam gram i mam admina tak wiec spokojna glowa jezeli chodzi o kulture na serwie i gre TP.

Jezeli tylko postawisz Adam maszyne to z mila checia wroce na "stare dobre smieci" ;)
Duszek

Następna strona

Powrót do Forum ogólne