Serwer prywatny:)

Póki co tutaj se możemy gadać. Co kto woli znaczy się. :P

Serwer prywatny:)

Postprzez kurak 4 lis 2009, o 12:40

Hoho forum już jest więc może jakiś serwerek, na początek WAR GAMES:> Adaś co Ty na to? :> Pozdro tam :)
kurak

Re: Serwer prywatny:)

Postprzez misin 23 lis 2009, o 21:10

Tylko pytanie, jaki to ma być serwer :) czy CS:S czy 1.6 ? :D bo jak CS:S to ja odpadam :)
misin

Postprzez [POD]Bocik 24 lis 2009, o 19:12

No luuudzie, jak to jak sors to odpadasz? Ile czasu było na zmianę, he? Pora opuścić rok 2000! Konto kosztuje naprawdę niewiele, a i wymagania sprzętowe są małe.

1.6 osobiście odpaliłem raz, jakieś pół roku temu, dla porównania i przypomnienia sobie jak to było i wyszedłem z serwa po 5 minutach. Próba rzucenia granata zza rogu i ponowne schowanie się poskutkowało tym, że ów granat wylądował mi na ryju. Okazało się bowiem, że od momentu kliknięcia myszy, do rzucenia minęło tyle czasu, że zdążyłem wychylić się i ponownie schować za winkiel. Granat odbił się od ściany i w ryj. Nie chcę do tego wracać...
[POD]Bocik

Postprzez Duszek 24 lis 2009, o 21:19

Panowie nie walic w piec, tylko kupowac konta na sourca.
Przece takie konto samo kolo 30zl kosztuje to nie jest pieniadz!! 0.5l sie mniej wypije a przynajmniej bedzie konto do pogrania w doborowym towarzystwie :D o ile maszyna bedzie
Duszek

Postprzez misin 24 lis 2009, o 21:21

Hahahaha bo jesteś botem i to jest kwestia odzwyczajenia, no i za bardzo się przyzwyczajenia do CS:S :] a co do konta i wymagań to nie ma problemu bo mam 3 konta oryginalne do CS:S, i Shadow też ma :) ale ja po prostu nie trawie tej gry :) i nie mam zamiaru się z nią użerać :P niech będą dwa serwery i po sprawie, a jak nie to trudno, ale na forum na pewno będę zaglądać:)
misin

Postprzez [POD]Bocik 25 lis 2009, o 17:34

Ja nie ogarniam. Rozumiem, że sołs może czasem zdemotywować, ale aż tak źle nie jest. Po max tygodniu można juz spokojnie klepać łby. Poza tym niektóre rzeczy się nie zmieniają. Z AK full auto waląc trzeba celować w kostki by pyknąć heada, flesh w plecy i tak cię oślepia, pakę można rozbroić przez ścianę, tylko skakać po zakręcie nie można. Ot grafa ładniejsza i więcej rzeczy lata w powietrze. Nie chcę nikogo przekonywać, lecz wyrazić swoje osobiste zdanie, że jednak S jest lepszy.

A i jeszcze jedno... po kiego wała ci aż 3 konta? :shock: Czyżby poleciały banany? :D
[POD]Bocik

Postprzez misin 25 lis 2009, o 22:32

Za kogo Ty mnie masz żeby o bany pytać :P:P skoro napisałem że nie gram w cs:s to czemu pytasz o bany :) chyba pomyślałeś że nie gram właśnie dlatego :D
co do banów to nigdy z nimi nie miałem styczności :) oczywiście prócz tych które sam nakładam :P a co do kont, to mam je z cafe, od kilku dobrych lat :] więcej szczegółów zna Shadow :D
misin

Postprzez [POD]Bocik 26 lis 2009, o 14:32

Wiesz jak to bywa. Na innych serwach admini to tępe dzieciaki, a jak nie dzieciaki to i tak jakieś takie przytępawe istoty. Ani to teamu zbalansować nie umieją, tylko czekają aż ktoś się 'brzydko wyrazi' by wlepić owemu osobnikowi bana.

Sam ostatnio wyłapałem na parę godzin, za to, że napisałem- w kontekscie swojej ukochanej neostrady- "lagerskie k*******"- gdzie tu wulgaryzm, nie wnikam...

To nie to co niegdyś Kuźnia, gdzie admy to ludzie i zawsze znajdzie się kompromis.

P.S. Jakoś wciąż mało ludzi jest zarejestrowanych, wyemigrowali czy uj?
[POD]Bocik

Postprzez Duszek 4 sty 2010, o 20:14

Temat umarł w zarodku... [*]
Duszek

Postprzez NeOs 17 sty 2010, o 21:43

Jestem w stanie dorzucic pare groszy na utrzymanie serwa.. Jezeli bede konkrety, to odzywajcie sie do mnie.
NeOs

Następna strona

Powrót do Forum ogólne