Strona główna    Regulamin    Download    Forum    Statystyki serwera    Admini Aktualności

05.08.2009r.
Ożywione zostało ponownie forum. Jakoś poprzednie nie trzymało się już kupy, było na starej platformie, dużo bardziej wrażliwej na ataki, więc zmiana była konieczna. Przy odrobinie czasu przeniosę starą bazę lub zrobię wgląd w historię.


01.01.2008r.
Kuźnia CS:S przechodzi w stan uśpienia. Kiedy wróci i czy wróci... tego nie wie nikt, generalnie chęci jest mniej i czasu też. Zobaczymy...Regulamin serwera

 1. Regulamin stanowi ogół praw na serwerach Kuźni, wszystko nieokreślone tutaj pozostaje do rozstrzygnięcia przez adminów.
 2. Na serwerze Kuźnia CS:S TeamPlay EXtension gramy tylko i wyłącznie TEAM PLAY (grę zespołową), statsiarstwo oraz zachowania rodem z FFA będą karane.
 3. Na Kuźni CS:S FreeStyle obowiązują zasady FFA, czyli każdy gra jak woli, przy czym nie będzie tolerowane przesadne kamperstwo, gra ma być szybka i dynamiczna.
 4. RASZE (dotyczny TP) - W szczególności niedozwolony jest rasz CT na mapach de_*. Dozwolony jedynie po upłynięciu 75 sekund od rozpoczęcia rundy, oraz gdy Terro podłoży bombę. Rasz T na mapach cs_* zabroniony. Dozwolony po dwóch minutach. Zabrania się raszowania nawet jeśli zostanie jeden zawodnik drużyny przeciwnej. W razie nie stosowania się do owych zasad, gracz zostanie ukarany w wybrany sposób przez admina (w szczególnym przypadku może się to skończyć permanentnym banem).
 5. KAMPIENIE (dotyczy TP) - Terro na mapach de_* ma minutę na opuszczenie rejonu swojego respa. Jeśli tego nie zrobi, admin dobierze stosowną karę. To samo tyczy się CT na mapach cs_*.
 6. BŁĘDY MAP - Zabronione jest wykorzystywanie błędów map, np. przechodzenie pomiędzy poziomami map przez podłogi, sufity, itp. Także wskakiwanie w miejsca standardowo niedostępne. Wszelkie inne błędy.
 7. ZAKŁADNICY - Nie wolno zawodnikom drużyny Terro zabijać zakładników na mapach cs_*. Za łamanie zasady odpowiednia kara.
 8. TEAMKILLING - Zabijanie w drużynie jest niedozwolone. Jeśli gracz będzie to notorycznie robił, również zostanie stosownie ukarany przez admina.
 9. KULTURA GRY - Przeklinanie, wyzywanie/obrażanie, itd., itp. jest bezwględnie zabronione. Za łamanie zasady stosowna kara.
 10. WYSOKI PING - Jeśli ping przekracza 180ms, serwer automatycznie to sprawdza i usuwa gracza.
 11. FLOODOWANIE - Zabronione jest floodowanie, za łamanie zasady admin ma prawo usunąć gracza z serwera.
 12. RESTARTY - Restart rundy jest automatyczny po 45s od startu mapy i żadne dodatkowe są bezwzględnie zabronione.
 13. Bezwzględnie zabronione jest strzelanie do siebie tuż po starcie mapy (przed restartem) oraz pod koniec czasu trwania mapy.
 14. OSZUKIWANIE - Za wszelkiego rodzaju oszustwa i stosowanie czitów permanentny ban !
 15. MAPCYCLE - Mapy zmieniają się według dobranego cyklu. Zmiany map są niedozwolone, gramy wszystko. Zmiany możliwe tylko w przypadku małej ilości graczy na dużych mapach.
 16. Przejście na Spectatora i powrót do drużyny w celu zyskania $ jest niedozwolone, zachowania tego typu będą tępione przez adminów.
 17. Admin ma zawsze rację.
 18. Jeśli masz wątpliwości, patrz punkt wyżej.
   Uzupełnienie regulaminu stanowi szczegółowy opis zasad na poszczególnych mapach dostępny >>tutaj<< .

Copyright by Sprinter 2004